# بهبود زندگی از طریق یادگیری زمان را از دست ندهید، در هر زمان و مکانی در حال یادگیری باشید!

داستان کوانتوم

شرکت کوانتوم (امین برتر اقتصاد میلاد) کهکشانی از ایده‌هاست. سیاره‌های گسترده‌ای در سپهر ایران که پروژه های خلاق کوانتوم را مدیریت می کنند و با در اختیار داشتن تیم‌هایی از جوانان پر انرژی فرصت‌های متفاوتی در کسب و کار رقم زده اند.
شرکت کوانتوم بر مدار فروش مستقیم حرکت می کند؛ محصولات یا خدماتی که به واسطه‌ی تیم‌های فروش به دست مصرف‌کننده می رسند و داستان‌هایی که با ورود این محصولات و خدمات وارد زندگی آنها می شود تا کتاب جذاب احترام و علاقه به مشتری بر بلندای افتخارات کوانتوم ثبت شود.
داستان فروش مستقیم در کوانتوم تشکیل شده از فصل‌هایی است که با کلمات احترام، عشق، علاقه، درک نیاز، درکنار و همراه بودن و حرکت بر مدار مشتریان نوشته شده است.
شرکت کوانتوم بر بستر گروه پرافتخار توسعه سرمایه گذاری انتخاب فعالیت می کند. گروه انتخاب به عنوان یک هایپرهولدینگ بین المللی، چهاردهه است که در عرصه صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده است. تولیدات این گروه با لوازم خانگی آغاز شد و اکنون سرمایه گذار در زمینه‌های دیگر اقتصادی، مانند نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، حمل و نقل، ساختمان، گردشگری، بازرگانی، فروشگاه های زنجیره‌ای و نساجی است.

مسیر شما در وینگ

وینگ؛ آکادمی رشد اسنوا، مجموعه ای است آموزشی که شما را به عنوان مشاور فروش اسنوا، در مسیر کار آموزش داده و باعث توسعه فردی شما و در نهایت توسعه سازمان خواهد شد.

مسیر شما در وینگ (WING) بر چهار بال استوار است. در ابتدا وارد مرحله مقدماتی کار خواهید شد، بعد از آن با کسب ایده‌ها و خلاقیت‌های جدید در دنیای فروش محصول، تجارب جدیدی را کسب خواهید کرد و در نهایت به یک فروشنده بزرگ تبدیل خواهید شد.  شما هر ماه با یک موضوع آموزشی درگیر خواهید شد. موضوعاتی که به رشد شما کمک زیادی خواهد کرد. ما در شرکت کوانتوم، به شما بال پرواز خواهیم داد.

معرفی وب سایت وینگ؛ آکادمی رشد اسنوا

# نظرات آنچه شما درباره ما گفته‌اید