Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

وبینارهای آموزشی در کوانتوم

آموزش ورود به وبینارهای آموزشی

در نسخه بروز شده وب سایت my.quantumco.ir اتاق مجازی به منظور برگزاری وبینار اضافه شده است و از این پس کلیه وبینارهای آموزشی در این قسمت برگزار می گردد. برای شرکت در وبینار باید مراحل زیر را سپری کنید.

اطلاعات کاربری شما در سایت توسط واحد اداری با سرشماره 30003435 برای شما پیامک شده است. در صورتی که این اطلاعات را ندارید از واحد اداری درخواست نمایید.  بعد از ورود به سایت منوی اداری، اتاق مجازی در سمت راست برای شما ظاهر خواهد شد. (در شکل زیر جانمایی اتاق مجازی آمده است)

بعد از وارد شدن به اتاق مجازی اگر اتاق فعالی داشته باشید عنوان اتاق آمده است. که کافی است روی آن کلیک کنید تا به وبینار ملحق شوید. در صورتی که در این بخش اتاقی را نمی بینید دلیل آن این است که اتاقی فعال وجود ندارد. (در تصویر زیر یک اتاق فعال وجود دارد)

در صورتی که روی عنوان اتاق کلیک کنید و پیام اتاق مد نظر در حال اجرا نمی باشد را مشاهده کردید یعنی هنوز اتاق باز نشده است. معمولا اتاق 15 دقیقه قبل از شروع وبینار باز می شود. (تصویر زیر)

در نهایت اگر اتاق باز باشد با کلیک روی نام آن باید به صفحه ای شبیه زیر هدایت شوید و منتظر باشید تا مربی وبینار را آغاز نمایند.

و اما دوستانی عزیزی که نمی توانند وارد اتاق مجازی در سایت my quantum شوند به یکی از دلایل زیر می باشد:

۱- از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید همچنین به دلیل نوسانات اینترنتی ترجیحا در مکانی ثابت به دیدن وبینار اقدام نمایید.

۲- گاهی اوقات استفاده از vpn ارتباطات را غیر ممکن می کند در نتیجه vpn خود را خاموش کنید.

۳- کش و هیستوری مرورگر خود را پاک نمایید. ( لینک آموزش این کار )

۴- ترجیحا از مرورگر کروم یا فایرفاکس نسخه بروز شده استفاده نمایید.

۵- از داشتن نام کاربری و رمز در سایت my quantum اطینان داشته باشید (در صورت فراموشی یا نداشتن آن به واحد اداری پیام دهید)

۶- گاهی اوقات نام کاربری و رمز را وارد کرده و وارد می شوید اما اتاق مجازی را مشاهده نمی‌کنید در این صورت حساب شما غیر فعال است باید به واحد اداری پیام دهید تا فعال شود (مانند شکل زیر)

7- توجه کنید نمی توانید همزمان هم از لینک میهمان استفاده نمایید هم از سایت my quantum وارد وبینار شوید اینکار به شما خطا می دهد.

8- آموزش نیاز به تمرکز دارد به همین منظور لطفا وبینارهای آموزشی را در محیطی آرام و در کامپیوتر یا لپ تاپ مشاهده نمایید.

9- این سایت با موبایل با سیستم عامل android و IOS چک شده است و مشکلی ندارد.

پیمایش به بالا