Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

محصولات برند S&T

امروزه و در دنیای پر هیاهو و رنگارنگ پیرامونمان، نیاز به آرامش و آسایش در زندگی و به خصوص در خانه بیشتر احساس می شود. به همین دلیل طراحی دکوراسیون منزل آنگونه که با روحیات و نیازهای انسانی و قوانین روانشناسی هماهنگ بوده و نیز بر پایه‌ی علم معماری، تناسب و رنگ‌شناسی باشد، در حیطه ی وظایف یک طراح حرفه‌ای ست. کسی که با آگاهی کامل و اشراف به این علوم و نیز شناخت نیازها و روحیات انسان طرحی بدیع و خاص برای دکوراسیون منزل بیافریند و با اجرای دقیق آن آسایش و راحتی را به ارمغان آورد.

چرا اسنوا وارد صنعت چوب شد؟
اسنوا برند اول لوازم خانگی کشور به عنوان تولید کننده ای که بیشترین سهم بازار لوازم خانگی را دارا میباشد به فکر تولید محصولاتی غیر از لوازم برقی خانگی افتاد تا با آن بتواند سبد لوازم خانگی خود را تکمیل نماید و در کنار آن به نوعی به عرضه یک سبک زندگی جدید بپردازد. 

به همین منظور بر آن شدیم تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در زمینه ساخت مبلمان خانگی، میز تلویزیون و … و با همکاری گروهی از متخصصین و طراحان دیزاین سنتر گروه صنعتی انتخاب با شعار کار خاص و رضایت مشتری اقدام به طراحی و تولید انواع محصولات در این زمینه نماییم. در طراحی و تولید این محصولات سعی بر آن شده تا با الهام گرفتن از مدل‌های روز دنیا، استفاده از بهترین متریال و با تکنولوژی‌های جدید به تغییر سبک و آراستن منزل بپردازد.

محصولات چوبی موجود در فروشگاه‌های اسنوا با برند ST معرفی می‌شود

SNOWA AND TOOLS

سبک طراحی مبلمان موجود در خانه اسنوا سبک مینیمال میباشد که بهتر است کمی در مورد این سبک بیشتر بدانیم:

مینیمال به چه معناست؟

خطوط ساده، تک رنگ، طراحی بی دردسر و در یک جمله Less is more (کم‌تر، غنی‌تر است)، اینها اصطلاحات و مفاهیمی هستند که با فکر کردن به مینیمالیسم به ذهن خطور می‌کنند. مینیمال به معنای حداقل و کمترین است. البته می‌توان در برخی موارد آن را به معنای ساده نیز به کار برد.

 

یکی از محبوب‌ترین سبک‌های چیدمان در دهه اخیر، سبک مینیمال است. این سبک در واقع از شما می‌‌خواهد تا میزان وسایل به کار برده شده در چیدمان را به موارد ضروری کاهش دهید و با مجموعه‌ای از اشیا و وسایل گلچین شده که حداکثر تاثیر و کارایی را دارد چیدمان اتاق را به سرانجام برسانید.  این طراحی بسیار به سبک مدرن شباهت دارد و شامل استفاده از وسایل ضروری برای ایجاد فضایی ساده است و میتوان آن را در ساده نگه داشتن یک فضا در کنار بی‌آلایش و برجسته کردن ویژگی‌‌های جذاب معماری در نظر داشت. در این سبک از طراحی، پالت رنگی اغلب به صورت تک رنگ است و تمامی این‌ها فضایی آرامش‌بخش و جذاب را ایجاد می‌کنند که از لحاظ زیبایی شناختی، جلوه‌ای جاودانه دارد.

مبلمان و لوازم جانبی که در سبک مینیمال طراحی می‌شوند بر کاربردی بودن و عملکرد آن وسیله تاکید و تمرکز دارند. در این سبک از مبلمان، با خطوط و سطوحی صاف مواجه هستیم که بیشتر بر ماهیت اصلی آن وسیله تاکید دارد و خبری از تزئینات و نقش و نگارهای جزئی و دقیق نیست. مبلمان مینیمال معمولا طراحی ساده‌ای از لحاظ ساخت و پارچه به کار برده شده دارند و برای تزئین فضا بیشتر از اقلام دیگر مانند کوسن، پاف و یا مواردی دیگر استفاده می‌شود.

در مورد انتخاب مبلمان مینیمال نیز به این موارد توجه داشته باشید:

رنگ‌هایی که در مبلمان و دکوراسیون مینیمال به کار می‌رود، رنگ‌های خنثی و مدرن هستند. مثل سفید، طوسی، بژ و …

استفاده از رنگهای خنثی به معنای بی رنگ و رو بودن این سبک از چیدمان نیست و شما می‌توانید با انتخابی هوشمندانه حتی از ترکیب رنگهای پر قدرت هم بهره ببرید.

طراحی مبلمان مینیمال فرمی ساده دارد و دارای پیچ و خم و انحنا نیست. سادگی این طراحی باید به گونه‌ای باشد که حداکثر کارایی را به همراه داشته باشد.

پارچه استفاده شده در مبلمان مینیمال نیز از بین پارچه‌‌های ساده و خالی از طرح و نقش‌های شلوغ و اضافی است.

توجه داشته باشید که استفاده از وسایل ساده در این دکوراسیون به معنای به کار بردن وسایل ارزان قیمت و دم دستی نیست.

می‌توانید در این سبک از دکوراسیون نیز گوشه‌ای دنج برای خود در نظر بگیرید. این گوشه‌ی دنج میتواند بخشی در کنار شومینه، فضایی در بالکن، و یا کناره‌ای از اتاق را جهت استراحت‌های روزانه، مطالعه و مدیتیشن را به خود اختصاص دهد و به زیبایی فضا شما جلوه‌ای ویژه ببخشد.

آشنایی با مبلمان ST

پیمایش به بالا